Social Icons

sobota, 30 sierpnia 2014

Darmowa próbka kapsułek Ariel 3in1 PODS Mountain Spring od Everydayme


Jeśli macie ochotę przetestować kapsułkę do prania Ariel 3in1 PODS Mountain Spring, możecie zamówić darmową próbkę na stronie Everydayme: http://www.everydayme.pl/dzień/offers


Kapsułki Ariel 3in1 PODS to pierwszy środek piorący, który łączy trzy dopełniające się funkcje.
 • Wyjątkowa konstrukcja kapsułki z trzema przegrodami zapewnia stabilność składników detergentu aż do czasu ich rozpuszczenia się w praniu.
 • Zaawansowany technologicznie proces piorący rozpoczyna się po rozpuszczeniu w wodzie specjalnej folii chroniącej detergent.
 • Wyjątkowe działanie: Ariel 3in1 Pods to najlepszy środek piorący od Ariel w płynnej formie!

4 komentarze:

 1. super ta próbka

  OdpowiedzUsuń
 2. Ariel 3in1 Pods to alternatywa dla zwykłego proszku. Niewielki plastikowy pojemnik zajmuje zdecydowanie mniej miejsca niż proszek. Jest praktyczny i estetyczny. Kapsułki są przeznaczone zarówno do białych jak i kolorowych tkanin. Są wygodne w użyciu- wystarczy wrzucić kapsułkę do pralki, włączyć program i gotowe. Nie trzeba nic dozować ani odmierzać. Podajnik pozostaje czysty. Kapsułki całkowicie rozpuszczają się w wodzie, nie pozostawiają żadnych śladów. Pranie jest czyste i świetnie pachnie. Ariel bardzo dobrze radzi sobie z plamami. Polecam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Cały produkt jest znakomity! Pranie czyste, zajmuje mało miejsca, tańszy niż każdy detergent z osobna. Nadaje blask tkaninom! Polecam

  OdpowiedzUsuń


Dziękuję za wszystkie komentarze :)

Wpisy zawierające wulgaryzmy i linki będą usuwane.