Social Icons

piątek, 19 czerwca 2015

Kampania Streetcom - SKYN


Wczoraj kurier zaskoczył mnie paczką od Streetcom. Tym razem zostałam ambasadorką marki SKYN. To kolejna po Fortunie Karotce Plus kampania, do której się zakwalifikowałam. W przesyłce znalazłam opakowanie 10 prezerwatyw SKYN Original dla mnie oraz 12 pojedynczych sztuk dla znajomych + standardowo, przewodnik ambasadora i ulotki." Prezerwatywy SKYN to pierwsza prawdziwa innowacja od czasu wynalezienia prezerwatyw lateksowych ponad 100 lat temu! 

W końcu stało się to, na co wszyscy czekali. Naukowcy stanęli na wysokości zadania i stworzyli prezerwatywy, dzięki którym Świat poczuł wszystko. Mieszkańcy kilkudziesięciu krajów na pięciu kontynentach, m.in. w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Brazylii, Japonii, Australii, Francji, Wielkiej Brytanii, RPA, Chinach, Indiach już POCZULI WSZYSTKO!

Jeszcze nigdy wcześniej seks z użyciem prezerwatyw nie zapewniał tak naturalnych wrażeń. Prezerwatywy SKYN zrobione są z innowacyjnego materiału syntetycznego o zupełnie innej strukturze niż lateks naturalny. Są tak cienkie i delikatne, że zapewniają doznania niemal takie, jak seks bez prezerwatywy.

Prezerwatywy SKYN to nieskrępowana przyjemność i zabezpieczenie jak w najlepszej prezerwatywie tradycyjnej".

Kampanię czas zacząć :)

#SKYN  #feeleverything #poczujwszystko3 komentarze:

 1. Ja ostatnio na blogu pisałam jak dostać jedną, a Ty masz całą paczkę:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja tej pojedynczej nie zamawiałam,bo obawiałam się,że może się uszkodzić w transporcie ;)

   Usuń
 2. ciekawa kampania, ale nie brałam w niej udziału ;)

  OdpowiedzUsuń


Dziękuję za wszystkie komentarze :)

Wpisy zawierające wulgaryzmy i linki będą usuwane.