Social Icons

środa, 24 września 2014

Nowy projekt Grona Ambasadorów – test pasty do zębów blend-a-med Pro-Expert All-in-One Fresh Mint


Pamiętacie projekt Grona Ambasadorów, w którym do testowania były kapsułki Vizir? Właśnie rozpoczęły się zapisy do kolejnego projektu – tym razem testowane będą pasty do zębów blend-a-med Pro-Expert All-in-One.  Do udziału w programie zaproszonych zostanie 2 000 Ambasadorów, którzy otrzymają zestawy zawierające:

do własnego użytku:
  •     pastę o pojemności 75ml
  •     książeczkę „Badanie opinii”
  •     przewodnik projektu
do przekazania znajomym:
  •     17 tubek past blend-a-med Pro Expert All-in-One o pojemności 15ml
  •     20 ulotek


Zapisywać możecie się tutaj – wystarczy, że klikniecie "Wypełnij formularz zgłoszeniowy", wypełnicie ankietę, w której znajduje się kilka pytań zamkniętych i jedno otwarte oraz podacie swoje dane adresowe. Być może to Wy znajdziecie się w gronie szczęśliwców, którym dane będzie wypróbować pastę blend-a-med Pro Expert.  Projekt Grona Ambasadorów będzie trwał 8 tygodni.
 
Pasta blend-a-med Pro Expert zawiera formułę Stannous Complex, będącą połaczeniem trzech składnikow: fluorku cyny, polifosforanów oraz fluoru.  Dzięki zastosowaniu tej formuły, pasta zapobiega problemom z dziąsłami oraz powstawaniu ubytków, przebarwień i kamienia nazębnego. Zmniejsza nadwrażliwość, pomaga w walce z płytką nazębną i odświeża oddech. Pasta blend-a-med. Pro Expert występuje w trzech wariantach: Łagodna Mięta, Doskonałe Wybielanie-Mięta ,Świeża Mięta – i to właśnie ten wariant smakowy będzie testowany.1 komentarz:

  1. zgłosiłam się parę dni temu i czekam na wyniki :D powodzenia!

    OdpowiedzUsuń


Dziękuję za wszystkie komentarze :)

Wpisy zawierające wulgaryzmy i linki będą usuwane.