Social Icons

czwartek, 20 listopada 2014

Testujemy Biedronka mydła w płynie - zawartość przesyłki


W poniedziałek udało mi się zakwalifikować do kolejnego testu Biedronki. Po herbatach przyszedł czas na wypróbowanie mydeł w płynie. Po raz kolejny 1000 osób będzie miało możliwość przetestowania nowego produktu Biedronki i wybrania najlepszego wariantu, który trafi do sprzedaży.

Kilka godzin po zapisach otrzymałam maila o następującej treści:

 
Dzisiaj otrzymałam przesyłkę - paczka dostarczona została przez kuriera DPD. W kartonie z motywem biedronkowym znajdował się list oraz pięć rodzajów mydeł w płynie (każda butelka o pojemności 100ml) :
 • Creamy Orchid
 • Oriental Night
 • Green Touch
 • Pure Flower
 • Hawaiian DreamsKtóry wariant zapachowy trafi na półki sklepowe? O tym przekonacie się za kilka tygodni :).


6 komentarzy:

 1. Ale piękności! :)
  Do mnie jeszcze nie dotarły :( Aczkolwiek wczoraj widziałam przed moim blokiem kuriera i nie wiem czy nie zostawił u sąsiadki :D Już się nie mogę doczekać testowania! ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Słodkie są te opakowania :) Po zużyciu mydeł pewnie je sobie zostawię. Wczoraj to chyba trochę za wcześnie na paczki z Biedronki. Wydaje mi się,że dopiero dzisiaj zostały dostarczone pierwsze przesyłki :).

   Usuń
 2. Mi się jeszcze nigdy nie udało w Biedronkowych testach, ale myślę ze zapach orientalny wygra :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może następnym razem się uda? :) Po wstępnym zapoznaniu się z zapachami typuję żółte,pomarańczowe i różowe mydło do zwycięstwa. Pozostałe dwa mi nie podeszły.

   Usuń
 3. Bardzo fajny ten Twój blog, nie tylko ciekawe treści, ale też ładny wizualnie, rozbudowany. :) Co do "Testujemy" nigdy mi się nie udało dostać do projektu. A mogłabyś mi powiedzieć czy testowałaś już coś z Talk Marketing? Dawno temu się tam zarejestrowałam i nic się tam nie dzieje. Nie mam żadnych ankiet ani informacji o projektach... dziwne ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :). Jeszcze nie miałam okazji nic testować z tej strony. U mnie niestety kończy się na ankietach ;). Zarejestrowałam się kilka miesięcy temu, może jeszcze za wcześnie,żeby mnie przyjęli do jakiegoś projektu? Albo mam zbyt mało punktów? Chociaż nie wiem,czy one są brane pod uwagę przy wyborze testerów...

   Usuń


Dziękuję za wszystkie komentarze :)

Wpisy zawierające wulgaryzmy i linki będą usuwane.