Social Icons

niedziela, 19 października 2014

Bezpłatna butelka Vibovit Tran Norweski o smaku cytrynowym - akcja promocyjna FBCoś dla miłośników rywalizacji! Akcja promocyjna (na Facebooku) na zasadzie -kto pierwszy, ten lepszy. Codziennie 30 najszybszych osób wygrywa butelkę (pojemność 250 ml) Vibovit Tran Norweski o smaku cytrynowym. Konkurs trwa do 13.11.2014r. włącznie, a zaczyna się każdego dnia o godzinie 9:00 (butelki rozchodzą się w ciągu kilku minut!). Jeśli chcecie wziąć udział w zabawie, odwiedźcie stronę aplikacji. Po kliknięciu przycisku "Zgłoś się", należy podać adres e-mail, dane do wysyłki oraz wyrazić zgodę na przetwarzanie danych. Po wysłaniu formularza pozostaje jeszcze przyznanie aplikacji dostępu do profilu publicznego. Jeśli odpowiednio szybko uzupełnicie dane, otrzymacie komunikat o następującej treści: "Dziękujemy. Wkrótce otrzymasz od nas próbkę produktu". W przypadku, gdy nie znajdziecie się w gronie 30 zwycięzców, wyświetli się informacja: "tym razem się nie udało, zapraszamy jutro od 9 rano".   

Vibovit Tran Norweski to suplement diety o cytrynowym smaku i zapachu, zawierający kwasy tłuszczowe omega-3  oraz witaminy A,D i E. Składniki te wspomagają odporność, pracę mózgu, wzrok, prawidłowy wzrost i rozwój kości. Produkt można podawać dzieciom od 3. roku życia. 

Wczoraj udało mi się znaleźć w gronie najszybszych osób, także wkrótce otrzymam produkt do testów. Teraz trzymam kciuki za Was :)Brak komentarzy:

Prześlij komentarz


Dziękuję za wszystkie komentarze :)

Wpisy zawierające wulgaryzmy i linki będą usuwane.