Social Icons

środa, 29 października 2014

Przesyłki od everydayme i TestMeToo - próbka szamponu head & shoulders oraz płyn do prania Vizir


Wczoraj przyszedł list od everydayme z darmową próbką szamponu przeciwłupieżowego head & shoulders. Zamawiałam zapach Menthol, jednak przyszła saszetka Sports Fresh. Na przesyłkę czekałam niewiele ponad tydzień - stosunkowo szybko ją otrzymałam, pozostałe paczki od everydayme szły znacznie dłużej. 


Jakiś czas temu otrzymałam informację od TestMeToo, że będę testować płyn do prania Vizir. Do kampanii wybranych zostało 1050 osób - liczyła się m.in. kolejność zgłoszeń. Dosyć długo nie było wiadomo, kiedy nastąpi wysyłka produktu. Wczoraj, koło południa, dostałam maila potwierdzającego wysłanie płynu. Dzisiaj, kilka minut po godzinie 8:00, przyszedł sms z kodem odbioru. Szybko! Przesyłkę odebrałam z Kiosku Ruchu - wysłana została poprzez usługę Paczka w Ruchu. Po podaniu kodu dostałam dosyć ciężki karton,oklejony taśmą.


W środku znajdował się płyn do prania Vizir do tkanin białych i kolorowych o zapachu Fresh Flowers - pojemność 1,3l. Na grafice zapowiadającej kampanię testowania widoczna była butelka Alpine Fresh i tego wariantu zapachowego się spodziewałam. Do płynu dołączony był list z zadaniami do wykonania. Pierwsze już za mną, pozostały jeszcze 3 :)Jeśli nie należycie jeszcze do społeczności TestMeToo,a chcielibyście za darmo testować pełnowartościowe produkty, zapraszam do zapisywania się:

TestMeToo - dołącz do nas2 komentarze:

  1. Dziękujemy za docenienie Paczki w RUCHu:) RUCH S.A.

    OdpowiedzUsuń
  2. I ja dostałam się do testów płynu Vizir ale zawiódł mnie :(

    OdpowiedzUsuń


Dziękuję za wszystkie komentarze :)

Wpisy zawierające wulgaryzmy i linki będą usuwane.