Social Icons

środa, 8 października 2014

Lenor i Fairy - przesyłka od everydayme


Dzisiaj chciałabym Wam pokazać zawartość przesyłki otrzymanej w piątek od everydayme. Po około miesiącu oczekiwania przyszła próbka płynu zmiękczającego do płukania tkanin Lenor Sensitive o pojemności 50 ml oraz 3 kapsułki do zmywarki Fairy Platinum - tym razem nie w kartoniku a w kopercie. Do zestawu dołączony był również list.
Płyn do płukania tkanin Lenor zapakowany był dodatkowo w folię. W środku znalazłam ulotkę informacyjną na temat otrzymanego produktu.


Do testów otrzymałam również Fairy Platinum do zmywarek. Everydayme przygotowało paczuszkę zawierającą nie jedną (jak to miało miejsce w przypadku kapsułek do prania Vizir/Ariel) a trzy kapsułki! Opakowanie jest szczelne, po wyjęciu kapsułki można je ponownie zamknąć,dzięki czemu po mieszkaniu nie rozchodzi się chemiczny zapach.


Przy okazji postu dotyczącego everydayme chciałabym przypomnieć Wam,że jutro (9.10.2014r.) zostaną ogłoszone wyniki rekrutacji do projektu Grona Ambasadorów -projekt pasty blend-a-med. Jeśli jeszcze nie zgłosiliście swojego udziału, macie na to ostatnie chwile. Zapisywać możecie się pod tym adresem: http://gronoambasadorow.everydayme.pl/pl/projekty/blend-a-med/informacje-o-projekcie . Powodzenia!


5 komentarzy:

 1. Zaciekawiły mnie to grono ambasadorów. Na jakiej zasadzie to działa? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W dużym skrócie - zgłaszasz się do projektu,który odpowiada Ci tematycznie,wypełniasz formularz zgłoszeniowy składający się z kilku pytań zamkniętych i najczęściej jednego otwartego,podajesz dane do wysyłki i jeśli szczęście się do Ciebie uśmiechnie, dostaniesz przesyłkę zawierającą kilka sztuk danego produktu. Twoim zadaniem będzie go przetestować i później napisać kilka raportów,w których zamieścisz opinie (swoje i znajomych,którym wręczysz próbki) na temat produktu.

   Usuń
  2. W przypadku testu past paczka zawierać będzie jedną dużą tubkę i 17 małych :)

   Usuń
  3. Okej, super, bardzo dziękuję za informacje :)

   Usuń
 2. Ciekawy blog, sama lubię wyszukiwać rozmaite okazje, więc pewnie jeszcze tu wpadnę :)

  OdpowiedzUsuń


Dziękuję za wszystkie komentarze :)

Wpisy zawierające wulgaryzmy i linki będą usuwane.